הדפסה על מדבקות

הדפסה על מדבקות מאפשרת לנו להעביר כיתוב, גרפיקה, ציור או צילום, במהירות לכל מקום,, כמו : מכשירים, מוצרי פרסום, מכוניות והרשימה ארוכה. מדבקות קטנות נוחות להדבקה ואין צורך במיומנות מיוחדת, אך כאשר מדובר על שילוט חלונות ראווה של מספר מטרים רבועים, שילוט חוצות בהדבקה או ציפוי חלונות רכבים או עיטוף רכבים, אז צריך מיומנות מיוחדת ויש בעלי מקצוע שמתמחים בהדבקות מקצועיות.

     הדפסה על מדבקות אפשרית על חומרים שונים למטרות שונות :

הדפסה על מדבקות מחומר פלסטי מסוג ויניל, חומר זה עמיד בתנאי חוץ, שמש וגשם מיועד עבור מדבקות או שילוט רכבים , שילוט חלונות ראווה , שילוט חוצות , כמובן גם עבור שילוט פנים , שילוט לתערוכות, מדבקות כלליות , מדבקות למוצרים ועוד. ניתן לעשות הדפסה על מדבקות ויניל גם עם דפוס דיגיטלי וגם עם דפוס משי. מדבקות שהודפסו בדפוס משי עמידות יותר בתנאי חוץ. לקבלת פרטים על ההבדלים בין שני סוגי ההדפסה צרו קשר לקבלת פרטים.

הדפסה על מדבקות נייר, משמשות בעיקר להדבקה על תיקיות, ספרים ומחברות, העמידות בתנאי חוץ כמו שמש, גשם, לא גבוהה אך מחירן זול יותר.

   כפי שראינו בגלריה של התמונות הדפסה על מדבקות נועדה לשימושים שונים ומטרות שונות. במקרה שנדרשת מדבקה אחת בלבד או מדבקות בודדות, נשתדל להדפיס אותן עם דפוס דיגיטלי. בהדפסה כמותית דפוס משי יש לו יתרון. צריך לנווט בין שתי השיטות ולנצל את היתרונות השונים. הדפסה על מדבקות נעשית גם בשיטה של מדבקות בגלילים אשר לעתים נוחה למזמין גאשר הכמויות גדולות מאוד ושטח המדבקה לא גדול. אפשר להשתמש בגרפיקה קיימת שנמצאת אצל המזמין או ליצור אצלנו גרפיקה חדשה. הדפסה על מדבקות אפשרית על מדבקה שהרקע שלה שקוף, לבן, כל צבע אחר וגם מדבקות מחזיר אור. צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ללא התחייבות. לדף ראש דפוס משי   /   צור/צרי קשר