הדפסת מדבקות

 

הדפסת מדבקות


       

הדפסת מדבקות דיגיטלית

------------------------------

        להדפסת מדבקות דיגיטלית יש יתרונות על פני הדפסה בדפוס משי, הדפסת עותקים בודדים היא זולה ולא דורשת הכנה כמו בדפוס משי, חיתוך צורני של המדבקה הוא מהיר יותר ונשלח כקובץ נוסף מייד לאחר ההדפסה. אפשרות לשינוי גרפי של המדבקה גם לאחר שחלק מהכמות כבר הודפס ללא עלויות מיוחדות וכן גודל מדבקה מגדלית זעירים ועד לרוחב מכונת ההדפסה ובאורך של מספר מטרים, לכל הדיעות גמישות רבה בגודל הדפסת המדבקה. בדרך כלל הדפסת מדבקות דיגיטלית על גבי חומר פלסטי מסוג ויניל היא הדפסה סולוונטית, כלומר שצבע הדפוס נטמע במדבקה ולא מודפס כשכבה נפרדת עליו, דבר זה נותן עמידות גבוהה בתנאי חוץ. ניתן להזמין את המדבקות מחומר מט או חומר מבריק לפי העדפת המזמין ללא שינוי במחיר.

 

הדפסת מדבקות רשת

---------------------------

            מדבקות רשת מיועדות בדרך כלל לציפוי חלונות של רכב מסחרי. הדפסת מדבקות רשת מאפשרות שטח פרסום נוסף לבעל העסק או החברה. פרסום זה הוא פרסום בחינם ועם חשיפה גדולה מאוד ויעילה. בנוסף מדבקת הרשת חוסמת צפייה קלה לתוך הרכב, במידה והוא עמוס בציוד. עם זאת ניתן לראות מפנים הרכב כלפי חוץ בצורה סבירה. גם חסימת קרני השמש לרכב מורידה את מעלות החום ברכב לאחר חנייה ארוכה בשמש. מסיבות אלה הדפסת מדבקות רשת נכנסת יותר ויותר לשימוש ברכבים מסחריים.

 

הדפסת מדבקות אחריות

-----------------------------

        הדפסת מדבקות אחריות בדפוס משי נעשית למטרת שמירת האחריות על ידי היצרן של מכשיר, מכונה או מוצר. מדבקות אלה מודבקות בכוונה תחילה על ידי היצרן על גבי ברגי פתיחה של המכשיר, או מכסה פתיחה לתיקון המכשיר. מאחר ומדבקות אחריות מודפסות על גבי חומר שמתפורר בכוונה תחילה, כאשר מקלפים אותן, לא ניתן להחזיר אותן כפי שהיו והיצרן יודע על ידי כך שמישהו פתח או ניסה לפתוח את המכשיר בניגוד לכתוב בהסכם האחריות. כמו כן בדרך כלל מודפסת אזהרה כמו "אין להסיר מדבקה זאת או עם הסרת מדבקה זאת האחריות מסתיימת. מדבקות אלה נקראות גם מדבקות בטיחות או מדבקות מתפוררות. הדפסת מדבקות אלה נעשית בדרך כלל בדפוס משי, בעיקר בגלל הדרישה הכמותית של ייצור סדרתי

 

הדפסת מדבקות לקסן

---------------------------

        הדפסת מדבקות לקסן נעשית למטרת זיווד אלקטרוני, לקסן הוא חומר אלסטי וקשיח גם יחד, חומר שמשמש באפן יעיל מאוד לפנלים לאלקטרוניקה ומיכשור ממוחשב. ניתן להדפיס עליו בדפוס משי, להשאיר חלונות שקופים לתצוגה דיגיטלית, ליצור עיגולים מובלטים עבור לחצני כפתורים וכמובן גם חירור וחיתוך לפי צורה מבוקשת בשטנץ או בלייזר. הדפסת מדבקות לקסן בדפוס משי נותנת חומר קשיח ועמיד בפני שימוש יומיומי בשילוב של הדפסה איכותית עם עמידות גבוהה. לחברתנו נסיון רב בהדפסת מדבקות מסוג זה הקשור לזיווד אלקטרוני מכל הסוגים.


הדפסת מדבקות בדפוס משי

---------------------------------

בדפוס משי, כל השינויים למדבקה נעשים עד לשלב הרשת ולא לאחריו. רשת זו יכולה להחזיק בהדפסה של אלפי מדבקות ולכן העלות זניחה כאשר כמות ההדפסה גדולה. הדפסת המדבקות יכולה להיות מגודל מזערי ועד לגודל של חצי גליון. היתרון הגדול של הדפסת מדבקות בדפוס משי הוא שכבת הצבע שעל המדבקה שמגיע עד פי עשרה מאשר בתהליכים אחרים של הכנת מדבקות, .דבר זה נותן עמידות גבוהה יותר לתנאי מזג אויר. תהליך דפוס משי להכנת מדבקות מצליח גם להתחרות יפה מבחינת עלות מדבקה כאשר כמות ההדפסה עולה על 100 יחידות וכמובן הדפסה של אלפי יחידות. למקרה שהדרישה היא להדפסת מדבקות בודדות קיימת האפשרות במפעלנו להדפיס בדפוס דיגיטלי, בו אין צורך בהכנת רשת, אלא ישירות מהמחשב. 

לדף ראשי דפוס משי /   צור/צרי קשר